2 відгуків
Агов! Мерщій до нас! Спробуй "Радомілк" - це просто клас!Агов! Мерщій до нас
+380 (97) 995-14-12
+380 (67) 865-96-03
+380 (98) 217-16-13
ДП "Радомілк"

Наша місія

Наша місія

НАША ЕКСКЛЮЗИВНА ВІДМІННІСТЬ

Справжні натуральні продукти, які ідеально поєднуються, щоб створити ідеальний смак. Беручи до уваги багаторічний досвід виробництва: від пристрасті до традицій ремісничих методів виробництва, ТМ "Радомілк" сторив шедеври молочної  продукції до вашого столу.

ДП "Радомілк", народжена як невелика реміснича лабораторія на початку тридцятих минулого століття, сьогодні є справжньою індустріальною майстернею, яка спеціалізується на виробництві сиру твердого, масла солодковершкового, та паст солодковершкових для виробництва кондитерських виробів.

Компанія твердо вірить в українські харчові традиції, відомі в усьому світі своєю якістю: з цієї причини з моменту свого виникнення завод ДП "Радомілк" перероблює лише  виключно українське молоко, використовуючи технології виробництва, тісно пов’язані з традиціями.

Усі працівники ТМ "Радомілк" віддані своїй професії, ними керують основні цінності: справедливість, любов до багатств рідної землі, повна віддача, розвиток. У цьому світі, що постійно змінюється, наші основні принципи незмінні. Вони є основою нашої роботи, способу взаємодії один з одним і стратегій, які ми приймаємо для досягнення нашої місії. Ми продовжуємо розвивати свої навички, ніколи не забуваючи, хто ми і з чого почали.

Наша місія: традиції та технології на службі якості.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner