2 відгуків
Агов! Мерщій до нас! Спробуй "Радомілк" - це просто клас!Агов! Мерщій до нас
+380 (97) 995-14-12
+380 (67) 865-96-03
+380 (98) 217-16-13
ДП "Радомілк"

Напрямок - тільки вперед!

Напрямок - тільки вперед!

Напрямок – тільки вперед!

Дочірне підприємство "Радомілк" – сучасне підприємство харчової промисловості, що постійно росте і розвивається.

Підприємство нарощує нові потужності, відкриває нові підрозділи і цілі виробництва. Щодоби підприємство виробляє близько  100 тонн цільномолочної продукції. Раніше молокозавод завжди сприймався як регіональний локальний бренд, що забезпечував своєю продукцією Житомирську і навколишні області, нині ж ми позиціонуємо себе як національний виробник, і продукція

«Радомілк» продається в багатьох областях України.

Система якості

Виробництво ДП "Радомілк" сьогодні становить близько 100 т продукції на рік і відбувається за традиційною обробкою, за підтримкою нових технологічних систем, які дозволяють оптимізувати якість і мати постійний продукт.

Одним словом, традиції та технології на службі якості. Підтверджені сертиіфікатом якості ISO9001:2009.

Крім того, безперервно підвищується рівень кваліфікації і мотивації кадрів, розширюється асортимент продукції, успішно освоюються нові напрямки діяльності.

 З моменту заснування підприємства продукція  «Радомілк»  високо оцінюється на загальнодержавному рівні, має багато нагород і дипломів.

Продукція повністю відповідає основним концептуальним принципам торгової марки «Радомілк», – смак, якість, натуральність та користується незмінним попитом. Тож покваптеся за новинками. Ви будете приємно здивовані поєднанням відмінної якості та смаку!

Жодна справа не матиме розвитку без потужної професійної команди. «Радомілк» славиться такими людьми. Відповідальними, дисциплінованими працівниками, високоосвіченими спеціалістами,які виготовляють живий і корисний продукт із багатим смаком.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner